Odběrová místa rozšiřují provozní dobu. I tak se na test objednejte online

Jan Mikulička

odborný zaměstnanec vztahů s veřejností

• 30. 09. 2020 12:46
  • Covid-19

V Libereckém kraji funguje pět odběrových míst pro testování na COVID-19. Odběrová místa v nemocnicích nyní prodlužují svoji provozní dobu a některá z nich budou otevřena také o víkendu. I přesto je nutné se na odběr přihlásit skrze online rezervační systém, který zajistí klientovi přesný termín a omezí tvoření fronty čekajících osob.

Vstup do rezervačního systému naleznete na každé hlavní webové stránce všech odběrových míst. Také Liberecký kraj má na své hlavní internetové stránce www.kraj-lbc.cz možnost přihlášení se do rezervačního systému na objednání testu. V systému si následně vyberete, o jaké odběrové místo máte zájem a zvolíte volný čas odběru, zadáte další potřebné údaje a máte objednávku jednoduše vyřešenu.

Provozní doba odběrových míst v Libereckém kraji:

Krajská nemocnice Liberec

pondělí – pátek: 8:00 – 15:00 hodin