Informace 25/2015 - Vyplnění dotazníku týkajícího se GIS

Mgr. Hluštík Zdeněk

vedoucí odboru územního plánování a stavebního řádu

• 14. 05. 2015 12:50

Předmět žádosti:

Požadavek na vyplnění online dotazníku, týkajícího se Geografického Informačního Systému (GIS).

Odpověď na žádost:

Vyplněný dotazník je uveden v příloze, a k němu se doplňují následující informace:

Pokud alespoň jeden odbor Krajského úřadu Libereckého kraje odpověděl na otázku ano, je odpověď ano, byť většina ostatních odborů odpověděla ne (např. otázka č. 15 a 16). U okruhu otázek, kde každý odbor odpověděl jinak, byla zvolena nejčastější odpověď (např. otázky č. 4, 5). K odpovědím, které pro svou délku nebyl dotazník schopen pojmout, se doplňuje následující:

Otázka č. 2 - Celý název odboru zní Odbor územního plánování a stavebního řádu

Otázka č. 7 – Celý text pod odrážkou „jiné“ zní: Regionální rozvoj, dopravní plánování, krizové řízení, cestovní ruch, kapacitní možnosti sítě škol

Otázka č. 9 – Celý text pod odrážkou „jiné“ zní: Portál krizového řízení Libereckého kraje

Otázka č. 11 - Celý text pod odrážkou „jiné“ zní: Regionální rozvoj, dopravní analýzy, krizové řízení, prevence kriminality, cestovní ruch, školy, školská zařízení a počty dětí/žáku/studentů

Otázka č. 20 - Celý text pod odrážkou „jiné“ zní: Tematické mapy z oblasti regionálního rozvoje, mapové podklady ČUZK, krizové řízení, všechny tematické datové vrstvy v rámci územně analytických podkladů

• Vyplněný dotazník GIS (.pdf)
    130 kB
    14. 05. 2015 13:04