Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Informace 7/2016 - E-mailový klient

14. 03. 2016

Předmět žádosti: Žadatel žádal o informaci o druhu a verzi e-mailového klienta, který se používá na Krajském úřadě Libereckého kraje, zda měli zaměstnanci e-mailové klienty i v roce 2014, zda má úřad IT oddělení a kolik je na úřadě zaměstnáno IT specialistů.

 

Odpověď:

K Vašemu dotazu „Zda mají všichni zaměstnanci Krajského úřadu Libereckého kraje k dispozici e-mailové klienty, tj. počítačový program, který slouží k přijímání, odesílání a správě e-mailů, a pokud ano, jaký je druh a verze takového e-mailového klienta (výrobce obchodní označení a verze)“ Krajský úřad Libereckého kraje uvádí, že všichni zaměstnanci mají emailový účet, je využíván MS Exchange 2010, na straně zaměstnanců MS Outlook 2010.

 

K Vašemu dotazu „V případě kladné odpovědi na první otázku, pak zda měli zaměstnanci Krajského úřadu Libereckého kraje e-mailové klienty i v roce 2014“ Krajský úřad Libereckého kraje uvádí, že zaměstnanci měli tyto emailové klienty i v minulých letech.

 

K Vašemu dotazu „Zda má Krajský úřad Libereckého kraje IT oddělení“ Krajský úřad Libereckého kraje uvádí, že Liberecký kraj má odbor informatiky.

 

K Vašemu dotazu „Kolik je u Krajského úřadu Libereckého kraje zaměstnaných IT specialistů“ Krajský úřad Libereckého kraje uvádí, že odbor informatiky má 9 IT specialistů.

 

Mgr. Fričová Lenka
lenka.fricova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226473