Informace – místně příslušné orgány

Mgr. Kubíčková Michaela

• 07. 01. 2013 08:25

Předmět žádosti o informace:
Žádám o poskytnutí informací v následujícím rozsahu:
Část první
- Úplný název Vašeho orgánu územní samosprávy
- Vaše PSČ
- Další PSČ, která spadají pod Váš orgán územní samosprávy – přidružené obce
Část druhá – Místně příslušné orgány ve vztahu k Vašemu orgánu územní samosprávy
- Příslušný finanční úřad
- Příslušný úřad práce
- Příslušný katastrální úřad
- Příslušný soud
- Příslušná služebna Policie ČR
- Příslušné státní zastupitelství
- Příslušný hasičský záchranný sbor (profesionální)
- Spádová nemocnice
- Příslušná pobočka ČSSZ
- Příslušná hygienická stanice
- Příslušná pobočka SZPI
- Příslušný celní úřad
- Příslušný krajský úřad (prosím vynechejte, pokud je Váš orgán krajským úřadem)
Přičemž pro instituce druhé části stačí uvést jejich úplný název a místo. např. Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 4, Praha 10
Vzor odpovědi
Název orgánu: Městský úřad Nový Jeníkov PSČ: 12345 Spádová PSČ: 23456,34567,45678,56789 Místně příslušné instituce: Finanční úřad: Finanční úřad pro Prahu 1, Praha 1 Úřad práce: Úřad práce ČR – krajská pobočka pro hl. m Praha, Praha 3 Katastrální úřad: Katastrální úřad pro hl. m. Praha, katastrální pracoviště Praha, Praha 8 … apod.

na základě žádosti o informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, Vám k Vašemu dotazu vztahujícímu se k místně příslušným orgánům sdělujeme následující.

Informace, které požadujete, jsou veřejné a lze je zjistit na jednotlivých webech. Krajský úřad LK tyto informace hromadně neeviduje.

Poskytnout Vám můžeme:

-          Úplný název orgánu územní samosprávy: Krajský úřad Libereckého kraje