Stanoviska obcí ve věci výběru koridoru R35

Ing. Bc. Halašková Romana

• 01. 03. 2010 09:45

Předmět žádosti o poskytnutí informace:

Fotokopie všech stanovisek všech obcí, které zaslaly obce Libereckému kraji ve věci výběru koridoru rychlostní silnice R35. Pro stanovisko byl obcím stanoven termín do 21. 1. 2010.

29 dotčených obcí a měst Libereckého kraje bylo k dnešnímu dni Libereckému kraji zasláno 17 stanovisek, z nichž jsou:

1. 4 obce pro koridor severní,
  2. 3 obce pro koridor severní a proti koridoru supersevernímu,
  3. 4 obce proti koridoru severnímu,
  4. 1 obec proti koridoru severnímu a pro koridor superseverní,
  5. 5 obcí proti koridoru supersevernímu.

Ostatní obce (12 obcí) svá stanoviska nezaslala.

Přehlednou tabulku stanovisek dle jednotlivých dotčených obcí Vám zasílám v příloze.